BMK Facebook

Egzamin OMT Kaltenborn-Evjenth

Informuje, że 15 maja 2020 r. we Wrocławiu odbędzie się EGZAMIN KOŃCOWY OMT Kaltenborn-Evjenth Konzept zgodny z wytycznymi MT K-E Konzept i DGOMT (Die Deutsche Gesellschaft für Orthopädische Manuelle Therapie).


Zakres materiału oraz przykładowa lista pytań zostanie przesłana mailowo do Uczestników egzaminu.
Zgodnie z wymaganiami DGOMT egzamin praktyczny zawierać bedzie także część lekarską dotyczącą diagnostyki różnicowej, obrazowej, rozumienie opisów badań - zakres materiału również zostanie przesłany mailowo do Uczestników - do opracowania we własnym zakresie.
* na egzaminie praktycznym zapewniamy tłumacza


Egzamin pisemny odbędzie się 15.05.2020 o godz. 10:00 (prosimy o przybycie około 30 minut wcześniej, ponieważ po rozpoczęciu nie będzie możliwości dołączenia do grupy w trakcie trwania egzaminu). Czas egzaminu: 90 min. Za przeprowadzenie egzaminu odpowiada firma BMK.


Egzamin praktyczny odbędzie się 15.05.2020 o ok godz. 14:00 (w zależności od ilości osób zapisanych na egzamin). Na egzamin praktyczny będą Państwo wpuszczani parami co godzinę. Egzaminatorem będzie Rainer Schwarz* (MSc, PT-OMT, Nauczyciel Terapii Manualnej i Ortopedycznej Terapii Manualnej).


DATA: 15.05.2020 r.

MIEJSCE: Wrocław

GŁÓWNY EGZAMINATOR: Rainer Schwarz (MSc, PT-OMT)

CENA: 690 PLNNajbliższe terminy szkoleń

15 maja 2020

Egzamin OMT Kaltenborn-Evjenth

Prowadzący: Rainer Schwarz

Cena: 690 PLN